Workshop Zero Downtime už v októbri v troch slovenských mestách!

eGroup Solutions, a. s. Vás spolu s IBM Slovensko, spol. s r.o. pozýva na 3. ročník série workshopov NULOVÝ VÝPADOK, ktoré sa uskutočnia:

10.10.2017 v Košiciach

11.10.2017 v Trenčíne

12.10.2017 v Nitre

Workshop sa bude venovať horúcej téme Nariadenia na ochranu osobných údajov – General Data Protection Regulation (GDPR) a opatreniam z neho vyplývajúcich. IT špecialisti budú rozprávať o témach, ako dosiahnuť modernú a vzorovú IT prevádzku a ako zabezpečiť ,,NULOVÝ VÝPADOK“.

Tešíme sa na Vás!

Registrácia a viac informácií o workshope:

www.zerodowntime.sk

https://www.pcrevue.sk/a/WORKSHOP-ZERO-DOWNTIME-uz-v-oktobri-v-troch-slovenskych-mestach

http://www.tasr.sk/ots/ots-workshop-zero-downtime-uz-v-oktob/22516-clanok.html

O projekte Zero Downtime, alebo o Nulovom výpadku.

Akcia Zero Downtime spája IT manažérov v snahe komunikovať a vymeniť si navzájom skúsenosti. Workshopy sú zamerané na odborné témy týkajúce sa problémov reálnej prevádzky informačných systémov vo firmách, ale aj riešení, ktoré zabezpečia vysokú dostupnosť a rýchlu obnovu po havárií tzv. ,,Nulový výpadok“. Tím spoločnosti eGroup Solutions, a. s. sa venuje téme IT infraštruktúry už viac ako 17 rokov. Informačné technológie a súzvuk ich fungovania, sú základným stavebným kameňom pri  návrhu, realizácii a prevádzke bezpečnej a modernej IT infraštruktúry, ktorú sme vybudovali už v mnohých významných podnikoch na Slovensku. Preto sme sa rozhodli svoje skúsenosti šíriť ďalej, a to prostredníctvom série workshopov, ktoré sú určené najmä pre IT manažérov. IT infraštruktúra totiž prináša každodenné problémy a práve manažér by mal byť zdatným odborníkom, ktorý pozná všetky nástrahy IT prevádzky. Úlohou workshopov je rozprávať o nových zaujímavých témach, počúvať o problémoch s ktorými sa boria ľudia v IT oddeleniach, hľadať spoločné riešenia a vymieňať si navzájom skúsenosti. Chceme byť pre Vás partnerom, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť, ak sa vyskytnú problémy, ktoré IT so sebou prináša.