Z čísla 8 nech je ∞!

eGroup Solutions oslávila svoje 8. narodeniny s Radošincami.

Štvrtok 26. októbra bolo v Radošinskom naivnom divadle obzvlášť veselo. Stretla sa v ňom nielen partička úžasných hercov, ale i ďalších skvelých ľudí – priateľov a priaznivcov spoločnosti eGroup Solutions.

Naše divadelné večery, ktoré organizujeme raz za rok pri príležitosti narodenín našej spoločnosti, ktoré pripadajú na 28. október, sa pomaly, ale isto, stávajú tradíciou a tešia sa čoraz väčšiemu záujmu našich obchodných partnerov a známych. Večer v znamení hry Lás-ka-nie 2 si naša spoločnosť užila vo vzácnej prítomnosti maestra – pána Stanislava Štepku. A akoby povedala pani Katka Kolníková: „dnes mám malé výročí, mám narodeniny. A aj keď sú neni okrúhle, nevadí. Hlavne, že mám dóvod na oslavu“. A na prípravách tejto oslavy sme si dali rozhodne záležať. Dokonca aj vínko sme vyberali dlho a poctivo a pri celom procese jeho výberu a ochutnávok sme sa len uistili, aký sme dobrý tím a ako sa vieme zhodnúť na dôležitých veciach 🙂

Antoine de Saint-Exupéry raz napísal: „niet nádeje pre kameň byť niečím iným než kameňom. Ale spoluprácou sa zoskupí a stane sa chrámom.“ Prajeme teda do budúcna našej spoločnosti, aby sme z nej neustále budovali chrám, ktorý nebude len miestom kde sa plnia povinnosti, ale i neustálym zdrojom priateľstva, pochopenia, úcty a osobného rastu každého jedného z nás. A keďže naši partneri sú zmyslom našej práce, budeme sa snažiť robiť pre nich ešte viac ako doteraz, byť lepší a kráčať s dobou. Veď kto, ak nie my? Kde, ak nie tu? A kedy, ak nie teraz?