Divadlo s eGroup Solutions

Venuša v kožuchu – „Daj si pozor, čo si želáš.“

Pri príležitosti piateho výročia pôsobenia spoločnosti eGroup Solutions, a. s. na trhu, sme pozvali našich obchodných partnerov, zákazníkov a priateľov, ako prejav poďakovania za dôveru a spoločne strávené etapy tohto obdobia, na divadelné predstavenie Venuša v kožuchu, ktoré sa odohralo v divadle Aréna.

Už piaty rok budujeme a prevádzkujeme IT infraštruktúru. Sme tím ľudí, ktorých informačné technológie naozaj bavia, sú našim koníčkom, a to je dôvod, prečo sa naša firma v IT odvetví úspešne etablovala. S každým jedným z Vás – či už ste náš partner, zákazník, priateľ, sa snažíme vytvoriť si dlhodobý vzťah postavený na rovnakých princípoch a hodnotách. Ďakujem Vám všetkým, že sa nám darí tieto hodnoty udržiavať. Hlboko si vážime, že môžeme s niektorými z Vás pracovať od samého začiatku založenia spoločnosti, a to k obojstrannej spokojnosti.

Sľubujeme, že budeme naďalej robiť všetko pre to, aby ste boli s našou prácou spokojní a venovali nám svoju priazeň, pretože práve vďaka Vám sme tu, vďaka Vám sa nám darí robiť to, čo nás baví a byť tým, čím sme.

 

O čom bolo predstavenie Venuša v kožuchu?

V divadle Aréna ste mohli spolu s nami vidieť hru Davida Ivesa, ktorá sa odohráva v súčasnosti na divadelnom konkurze, kde sa mladý režisér rozhodne adaptovať slávny Masochov román a zorganizovať konkurz na herečku. Netuší, že práve vtedy, keď stratil všetku nádej, príde na konkurz žena, ktorá odomkne tie najtajnejšie komnaty jeho vnútra…

Boli sme nadšení, že okruh našich najbližších prijal pozvanie do divadla s potešením a záujmom. Pre mnohých ľudí je totiž v dnešnej dobe technologického pokroku viac-menej nezvyčajné a v extrémnych prípadoch priam originálne, ísť do divadla. Načo aj, keď máme praktickú a pohodlnú voľbu ostať doma a zapnúť si televízor, internet či tablet. Sme presvedčení, že umenie treba podporovať v takej miere ako vzdelávanie či zdravotníctvo, lebo ono tiež lieči dušu, a to prostredníctvom hercov, ktorí vdýchnu dušu postave, ktorá nás má naučiť, precítiť s nami bolesť, radosť a vzrušenie. Hrdina buď vyhráva, alebo jeho prehra reprezentuje vyššiu, neskôr objavenú hodnotu. V divadle tak nachádzame hlboký duševný zážitok, ktorý nie je možný bez precítenia videného – v spojení s prežívaním režisérov, hudobníkov, scenáristov. Skúste si na to spomenúť, keď pôjdete nabudúce s nami do divadla.